Zdjęcie w prezencie? Oczywiście!

Z problemem, co kupić komuś w prezencie boryka się chyba każdy z nas. Często stajemy przed dylematem: czy kupić coś użytecznego, czy może lepiej coś ładnego, co jednak nie będzie w żaden sposób pomocne obdarowanemu? A może jest trzecia opcja?

Zwykle robiąc prezenty staramy się, aby nasz podarunek miał charakter materialny. Czyli ma to być coś, co można dotknąć, postawić gdzieś, lub wykorzystać w jakimś użytecznym celu. Nachodzą nas jednak często wątpliwości, czy to, co kupujemy jest rzeczywiście osobie obdarowywanej potrzebne? Czy to jej się spodoba?

Piękne zdjęcia w swoim albumie lubi mieć każdy z nas. / fot. Krystian Janik

W przypadku nieużytecznych rzeczy najczęściej kończy się na tym, że taki prezent ląduje gdzieś w szufladzie lub za szybą i zbiera tylko kurz.

Warto jednak się zastanowić nad innymi, np. niematerialnymi prezentami, do których można zaliczyć choćby sesję zdjęciową. Najczęściej jest tak, że na studyjne zdjęcia żałujemy pieniędzy, odkładamy to na później. W konsekwencji zdjęcia robimy zbyt późno lub… nie robimy ich nigdy. Bo zawsze jest coś pilniejszego od zdjęć.

Tymczasem profesjonalna sesja zdjęciowa może mieć bezcenną wartość dla osoby obdarowanej, jak również dla nas samych. Piękne zdjęcia chciałby mieć każdy, ponieważ jest to zwykle nasza pamiątka na całe życie. Niestety, zdjęcie nie było i nie będzie produktem pierwszej potrzeby dla nas, dlatego w hierarchii zawsze znajduje się coś przed nim.

Dlatego też tym bardziej warto je traktować jako interesującą alternatywę dla standardowych prezentów. Użyteczne lub ładne (w naszej ocenie) prezenty osoba, która ma swoje święto może kupić sobie sama. I zapewne nabędzie dokładnie to, czego potrzebuje. Natomiast sesja zdjęciowa jest o tyle oryginalnym prezentem, że powinna się danej osobie spodobać. I mimo iż przed i w trakcie sesji może być zaniepokojona tym faktem (stres jest naturalny, ponieważ nie jesteśmy przyzwyczajeni do robienia sobie zdjęć w studiu), to najczęściej po otrzymaniu wydrukowanych fotografii powinien zagościć uśmiech na twarzy obdarowanego. A cóż jest przyjemniejszego dla nas, jako darczyńców, jak właśnie uśmiech osoby obdarowanej?

Studio CRYSTAL FOTO wychodzi z ofertą voucherów na sesje zdjęciowe jako prezent. Dodatkowo, osoba, która kupi taki voucher, sama otrzymuje 50-procentowy rabat na własną sesję. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 570 456 096.

Dodaj komentarz