Fotografia studyjna na chłodne dni

Coraz niższe temperatury za oknem wcale nie muszą oznaczać tego, że powinniśmy zrezygnować ze zdjęć. Jeśli nie będzie sprzyjała nam pogoda (będzie np. silnie wiejący wiatr lub deszcz), zawsze możemy udać się do studia fotograficznego, by wykonać jakąś pamiątkę.

W studiu mamy komfortowe warunki do tego, by wykonać piękne zdjęcia. Nie pada, nie wieje, nie jest zimno. Dodatkowo możemy w pełni zapanować nad światłem i osiągnąć to, czego nie da nam fotografia plenerowa.

Studio fotograficzne CRYSTAL FOTO również ma takie warunki. Coraz częściej klienci wykonują u zdjęcia rodzinne, swoich pociech, ciążowe czy fotografie do dokumentów lub legitymacji. Staram się sprostać każdym wymaganiom, a po sesji przekazuję Wam odbitki lub zdjęcia w postaci cyfrowej.

Nie musicie do nas przychodzić, żeby dowiedzieć się, co oferuję i czy mogę Wam pomóc. Wystarczy do mnie zadzwonić, opowiedzieć o swoich oczekiwaniach i wówczas możemy dojść do porozumienia.

W pracy w studiu czuję się jak ryba w wodzie. Robię to, co lubię / fot. Krystian Janik

W pracy w moim studiu cechuje mnie przede wszystkim pasja do tego, co robię. Lubię to, co robię i zawsze staram się podczas wykonywania zdjęć, a także po nich dać 100 procent siebie. Niejednokrotnie moi klienci otrzymują więcej niż oczekują. Dlaczego? Właśnie dlatego, że lubię to, co robię i swojej pracy nie traktuję wyłącznie jako obowiązek, a właśnie jako hobby. Ja naprawdę lubię, gdy osoby opuszczające moje studio lub odbierające zdjęcia mają uśmiech na twarzy. I mam nadzieję, że tak będzie nadal, bo fotografia powinna być czymś, co wzbudza emocje (najlepiej pozytywne).

Dodaj komentarz