Dlaczego warto polubić nasz profil na Facebooku?

Wszyscy doskonale wiemy, jaką rolę w życiu większości osób odgrywa Facebook. Korzystamy z niego praktycznie wszędzie, w domu, w szkole, w autobusie i w wielu innych miejscach. Nie inaczej jest z nami. W dzisiejszych czasach Facebook jest nieodłącznym narzędziem w prowadzeniu działalności, również fotograficznej.

Patrząc przez pryzmat studia fotograficznego, czasami łatwiej jest nam jakąkolwiek informację umieścić na FB (co zajmuje kilka sekund), zamiast redagować długi wpis i umieszczać go na stronie. FB ma dużo większy zasięg i wstawienie jakiejkolwiek aktualizacji pozwala dotrzeć do większej grupy osób. Tymczasem informacja na stronie trafia do odbiorcy dopiero wtedy, gdy wejdzie on na naszą witrynę.

fot. Krystian Janik

Zasięg to oczywiście jedno. Drugie to możliwość prowadzenia różnorakich akcji, jak w przypadku dzisiejszej, w której niemal za grosze organizujemy krótkie sesje zdjęciowe dla pań (z okazji Dnia Kobiet).

Dlatego też gorąco zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku.

https://www.facebook.com/crystalfotostudio/

Im więcej osób nas polubi, tym łatwiej będzie nam trafiać do odbiorców, a także organizować wiele różnych promocji dla osób, które interesują się fotografią lub zwyczajnie lubią i chcą mieć ładne zdjęcia. Przykładem jest dzisiejsza akcja, w której obniżamy cenę sesji o ponad 50% od standardowej.

Na Facebooku umieszczamy również informacje, zdjęcia czy ciekawostki, które nie pojawiają się na naszej stronie.

Dodaj komentarz