Misja

Każda działalność powinna mieć jakiś cel. Powinniśmy mieć jakąś misję do spełnienia, bo praca wyłącznie dla pieniędzy po pewnym czasie staje się rutynowa, przestaje sprawiać nam radość i najczęściej kończy się tym, że szukamy sobie nowego zajęcia, ponieważ w obecnej pracy się zwyczajnie wypalamy.

Jaka jest misja CRYSTAL FOTO? Przede wszystkim zależy mi na utrwaleniu chwil, które przemijają bardzo szybko. Brzmi banalnie, ale tak właśnie jest. W życiu codziennym często zapominamy o tych jakże ważnych sprawach, jak właśnie na pięknym uwiecznieniu naszego wizerunku, naszych dzieci, najbliższych, przyjaciół.

Jako studio, chcę pomóc Wam zapamiętać momenty, które po wielu latach będziecie wspominać Wy, Wasze dzieci, może wnukowie. Warto o tym pamiętać, bo czasu nie da się cofnąć. Ale można go zatrzymać, choćby na sekundę.

Niejednokrotnie oglądamy różne albumy ze zdjęciami naszych dziadków i z lekkim wzruszeniem słuchamy ich wspomnień. A jakie my będziemy mieli wspomnienia dla następnych pokoleń? Będziemy na fejsbuku cofać się do wydarzeń sprzed 20 lat? Pokażemy wnukom miliony zdjęć na telefonie (często niedoświetlone, prześwietlone, nieostre itd)?

Rola studia to nie tylko wykonywanie zdjęć, ale też edukacja. Stąd też powstała idea stworzenia bloga, w którym to chcę publikować rozmaite teksty. Nie tylko jakieś edukacyjne wpisy, ale też własne przemyślenia, które mogą być dla innych pomoce lub inspirujące.